Vorige nevenfuncties

  • Lid dagelijks bestuur Samenwerkingsverband Bon Route
  • Lid VNG-commissie Ruimte en Wonen
  • Lid bestuur European New Towns Platform
  • Lid Raad van Advies Stichting Stadspoort te ‘s-Hertogenbosch
  • Voorzitter Stichting Stap, werk voor kunstenaars
  • Lid Fonds voor beeldende kunsten, vormgeving en bouwkunst
  • Lid Raad van Advies Nederlandse Kastelenstichting
  • Lid bestuur Zuidelijk Toneel Hollandia
  • Penningmeester Stichting Architectuur Lokaal
  • Voorzitter cultuurstichting ‘De Mei’
  • Voorzitter Nederlandse Woonbond
  • Lid bestuur dr. H.P. Berlage-instituut
  • Vicepresident Board of Directors of Europan
  • Voorzitter Stichting Kunst en Openbare Ruimte (SKOR)

Partijgebonden

  • Tweede vice-fractievoorzitter PvdA, Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 19 november 2002 tot april 2003
  • Vice-fractievoorzitter PvdA. Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 24 augustus 2000 tot 19 november 2002
  • Lid PvdA-fractiebestuur Tweede Kamer der Staten-Generaal (sinds 1 september 1998 voorzitter fractiegroep Buitenlands Beleid), van september 1997 tot 24 augustus 2000