Loopbaan

  • Voorzitter Raad van Toezicht Stichting Archis – Volume – 2013 – ….
  • Vice-voorzitter Raad van Toezicht Internationale Architectuur Biënnale Rotterdam (IABR) ….
  • Lid Programmacommissie PvdA voor de Tweede Kamerverkiezingen – 2016-2017
  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal, van 5 februari 2013-2015
  • Wethouder Duurzame Ruimtelijke Ontwikkeling van Almere, 20 april 2006 – 21 maart 2013, vanaf april 2010 tevens loco Burgemeester
  • Lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, 17 mei 1994 – 31 mei 2006 – oa vice fractievoorzitter PvdA
  • Directeur Nederlands Architectuurinstituut te Rotterdam, 1990-1994
  • Wethouder Stadsvernieuwing en Ruimtelijke Ordening van ‘s-Gravenhage, 3 november 1980 – 20 juli 1989; vanaf 1986 tevens locoburgemeester
  • Lid gemeenteraad van ‘s-Gravenhage, 24 januari 1975 – 1 november 1989
  • Docent HBO/SO (Stichting Opleiding tot Sociale Arbeid) te Rotterdam,1975 -1980
  • Oprichter en Hoofdredacteur wijkkrant “De Schilderswijker”, 1971-1975
  • Vicevoorzitter wijkberaad “Schilderswijk-Kortenbosch”, 1969-1971
  • Vicevoorzitter Jongeren Aktiegroep Schilderswijk (JAS), 1969-1971
  • Kok ‘Kurhaus’ te Scheveningen, van 1968-1969 – 1968-07-29 – Mijn eerste arbeidscontract Kurhaus